Kontakt

Rezerwacje:+48 95 7205 824
Zamówienia:+48 95 7205 900
E-mail:rezerwacje@dgri.pl

GODZINY OTWARCIA:
Codziennie od 12.00 do 22.00

ADRES:
Ul. Nadbrzezna (BULWAR WSCHODNI)
66-400 Gorzów Wlkp.

 

Restauracja

W naszej restauracji proponujemy Państwu szeroki wybór smakowitości. Kompletna załoga kucharzy oraz kelnerów zadba tutaj o dobry nastrój w połączeniu z wyśmienitym jedzeniem, co stworzy idealną całość. Podniebienie najbardziej wymagających z Gości zostanie zaspokojone dzięki potrawom przygotowanym ze świeżych produktów, sezonowych warzyw i owoców, pochodzących z własnych upraw.
Raz w tygodniu zmieniana i aktualizowana karta dań zapewni różnorodność propozycji naszego menu. Dbamy nie tylko o smaki, ale także o walory zdrowotne naszych potraw.
Przywiązujemy szczególną uwagę do tworzenia niesamowitej atmosfery, poprzez wystrój wnętrza, dodatki, muzykę, wyszukane przyprawy, zioła, delikatne sosy oraz wysokiej jakości wina.
Naszą specjalnością jest przygotowanie mięsa metodą "sous vide", która sprawia, że mięso zawsze zachowuje świeży aromat, soczystość i wartości odżywcze.
Do dyspozycji Gości mamy przygotowane trzy sale restauracyjne, stosownie do potrzeb i wymogów klienta. Kompleks restauracyjny uzupełniony jest również dostępem do pubu Replay, którego ofertą jest sportowa atmosfera w połączeniu z smakowitą kuchnią.
Pomyśleliśmy również o naszych Najmłodszych Klientach. Z myślą o Nich przygotowane są dwie atrakcyjne sale zabaw i kreatywnej rekreacji. Wszystkie dzieci przybywające do Don Giovanni zapominają o nudzie podczas projekcji bajek, twórczych artystycznych zajęć oraz mini warsztatów "Małego Kuchcika". Nasza oferta pozwala miło spędzić czas, ale również odkryć własny potencjał talentów kulinarnych tkwiących w małym człowieku.